Potwierdź informacje o podmiocie, tak jak pojawią się one na kodzie LEI z GLEIF
 
 
1
 
 
 
 
Potwierdź informacje o podmiocie i informacje kontaktowe
Czy organ podpisujący i czy może zamówić kod LEI
 
 
 
 
2
 
 
 
 
Potwierdź, że jesteś organem podpisującym więc transfer może być przetwarzane
Ile lat kod LEI powinien być ważny dla
 
 
 
 
3
 
 
 
 
Wybierz, przez ile lat LEI Service powinien odnawiać Twój kod LEI
Zaakceptuj zasady i warunki regulujące proces aplikacji o kod LEI
 
 
 
 
4
 
 
 
 
Przeczytaj i zaakceptuj zasady i warunki
Dokonaj płatności, a transfer i odnowienie będą już w toku!
 
 
 
 
5
 
 
Dokonaj płatności, a transfer i odnowienie będą już w toku!

Transfer i odnowienie numeru LEI

Transfer i odnowienie numeru LEI

Pobierz odnowienie numeru LEI tutaj

Czy masz już kod LEI, ale chciałbyś go przenieść i cieszyć się korzyściami płynącymi z naszych niskich kosztów kodu LEI i doskonałej obsługi klienta? Wtedy jesteś na właściwym miejscu. Transfer nic nie kosztuje - płacisz tylko za odnowienie kodu LEI, na 1, 3 lub 5 lat.

 

Przekazywanie i odnawianie Legal Entity Identifier (LEI) po niskich kosztach

W Serwisie LEI Service można przenieść i zrobić numer identyfikacyjny podmiotu prawnego odnowienie za jedyne 250 zł. Jest to bardzo konkurencyjna cena według naszego porównania cen, które można zobaczyć na naszej stronie cenowej Jeśli przeniesienie i zrobić dłuższe odnowienie niż 1 rok, można również zaoszczędzić trochę dodatkowych pieniędzy.

 

Nigdy nie stracisz żadnego okresu przedpłaconego

Nawet jeśli masz przedpłacony okres ważności LEI z innym dostawcą, to nadal jest możliwe, aby przenieść numer LEI do naszego zarządzania od razu. Upewnimy się, że nie stracisz żadnego z przedpłaconych okresów.

Możemy wnioskować LEI do przeniesienia i odnowienia 60 dni, zanim przestanie być ważna z GLEIF, co oznacza, jeśli numer LEI nie jest już ważna w 90 dni będziemy trzymać zamówienie na 30 dni, a następnie złożyć wniosek o przeniesienie i odnowienie w Twoim imieniu, gdy osiągniemy 60 dni przed znakiem.

 

Jaka jest różnica między odnowieniem numeru LEI a "przeniesieniem i odnowieniem"?

Jeśli masz już numer LEI, to zostanie on wydany przez LOU (Local Operating Unit). LOU są podmiotami, które w praktyce wydają numery LEI. Abyś mógł skorzystać z naszych niskich cen za zarządzanie LEI, będziesz musiał przenieść numer LEI do LOU, z którym współpracujemy.

Proces ten jest dla Państwa w 100% bezpłatny, a numer LEI nie ulegnie żadnym zmianom - jest to czynność czysto administracyjna, którą my się zajmiemy. Nie jesteśmy w stanie odnowić Twojego kodu LEI zanim nie zostanie on przeniesiony do naszego partnerskiego LOU.

Proces transferu może trwać do 7 dni - zależy to wyłącznie od Twojego starego dostawcy.

Pamiętaj, jeśli masz długą umowę z obecnym LEI firmy zarządzającej - trzeba anulować tę umowę.

FAQ

Bardzo łatwo jest przenieść numer LEI do naszego kierownictwa. Serwis LEI oferuje tę usługę za darmo. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić swój numer rejestracyjny podmiotu i zweryfikować swoje informacje. Proces przeniesienia zajmie około 7 dni roboczych, aby zakończyć. Przeniesienie zawsze trwa dłużej, jest to takie samo dla wszystkich usługodawców w systemie LEI.

Serwis LEI może pomóc z odnowieniem kodu LEI za jedyne 48 dolarów za 1 rok. Jeśli zdecydujesz się odnowić na dłuższy okres, można uzyskać dodatkowe oszczędności i zaoszczędzić kłopotów z dokonywaniem odnowienia każdego roku.

back to top