O nas

W LEI Service profesjonaliści zajmą się Twoim procesem aplikacji o numer LEI.

Jesteśmy z Tobą przez cały czas.

Mads Bjerggaard  
BSc (Ekon.)

Mads Bjerggaard, LEI ServiceMads uzyskał tytuł Bachelor's in Business Administration and Computer Science na Copenhagen Business School. Mads pracuje z kompleksowymi systemami informatycznymi od około 20 lat.

Michael Jordan Bjerggaard  
MSc (Ekon.)

Michael Jordan Bjerggaard, LEI ServiceMichael posiada tytuł Magistra Ekonomii Stosowanej i Finansów z Copenhagen Business School. Michael pracował wcześniej w sektorze bankowym w zakresie zgodności.

Kerry Weir  
.

Kerry Weir, LEI ServiceKerry posiada wcześniejsze doświadczenie w profesjonalnych mediach społecznościowych i tworzeniu stron internetowych. Kerry obsługuje głównie naszych klientów z Wielkiej Brytanii, USA i innych krajów anglojęzycznych.

LEI Service pomoże Ci przejść przez cały proces aplikacji o numer LEI

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu, prosimy o kontakt. Zawsze odpowiemy w ciągu 24 godzin i można się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem +48 22 292 27 50 lub pod adresem info@leiservice.com.

Skontaktuj się z nami tutaj

Dodatkowe informacje o LEI Service

Serwis LEI został założony w Danii i jest oficjalnym agentem rejestracyjnym LEI ( ang. Identyfikatora Podmiotu Prawnego) w ramach GLEIF (międzynarodowej organizacji LEI).

Oferujemy tanie wnioski LEI i tanie odnowienia. Możemy zaoferować tak niskie ceny, ponieważ uprościliśmy proces aplikacji dla Ciebie.

W przeciwieństwie do innych dostawców tanich usług, oferujemy wsparcie telefoniczne. Chcemy, abyś czuł się bezpiecznie, a jednocześnie miał łatwy i niedrogi proces uzyskania numeru LEI. Zawsze możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.


Jak zamówić kod LEI?

Jest to bardzo proste, aby zamówić numer LEI z nami. Najpierw wprowadź swój numer rejestracyjny firmy lub nazwę. Możesz zweryfikować dane, które mamy na pliku o swoim podmiocie lub wprowadzić wszelkie brakujące informacje. Automatycznie sprawdzimy, czy masz już LEI zarejestrowany w GLEIF.

Kolejne czynności, które wykonasz to: 1) Potwierdzić, że jesteś upoważniony do złożenia wniosku o LEI w imieniu podmiotu, 2) Wybrać okres obowiązywania LEI - tak proste.

My zatwierdzimy dane i złożymy wniosek o LEI w Twoim imieniu. Proces ten trwa zazwyczaj od 1 do 48 godzin, w zależności od tego, o której godzinie w ciągu dnia złożysz zamówienie. Będzie to również zależeć od tego, czy możemy potrzebować dodatkowych informacji od Ciebie, aby zakończyć wniosek o numer LEI.

Bez względu na to, co - pomożemy Ci całą drogę, aż numer LEI jest w skrzynce odbiorczej.

back to top