LEI dla trustów

LEI dla trustów

Trust jest osobą prawną. A osoby prawne zaangażowane w transakcje finansowe i działające w systemie finansowym wymagają kodu LEI. Trust, który nie posiada ważnego LEI najprawdopodobniej nie będzie mógł świadczyć usług inwestycyjnych lub uczestniczyć w transakcjach finansowych.

Czy musisz uzyskać LEI dla swojego trustu? Dowiedz się więcej na tej stronie. Czytaj dalej, aby znaleźć odpowiedzi na następujące pytania:

  • Jaki jest cel Legal Entity Identifier?
  • LEI dla trustów: dlaczego amerykański trust potrzebuje kodu LEI?
  • Jak uzyskać numer LEI dla trustu?

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o LEI dla trustów.

Jaki jest cel Legal Entity Identifier?

Legal Entity Identifier (numer LEI lub kod LEI) jest formą międzynarodowego numeru rejestracyjnego firmy. Pozwala on na identyfikację trustu przez każdego i dostarcza informacji o własności i strukturze własnościowej trustu.

System LEI umożliwia globalne śledzenie transakcji finansowych i pozwala na łatwą identyfikację osób prawnych i ich właścicieli. LEI umożliwia to poprzez dostarczanie standardowych informacji i globalny system referencyjny.

Kliknij tutaj, aby przeczytać wszystko o LEI.

LEI dla trustów: dlaczego trust potrzebuje kodu LEI?

Trust jest umową, w której osoba znana jako powiernik posiada majątek jako jego nominalny właściciel dla dobra jednego lub więcej beneficjentów. Majątek posiadany przez powiernika jest przechowywany w spółce specjalnego przeznaczenia i uważany za osobę prawną.

Oznacza to, że zarówno trusty, jak i wszystkie inne osoby prawne będą zobowiązane do podawania swojego LEI przy zgłaszaniu transakcji finansowych. Trusty, które nie uzyskają LEI w celu prowadzenia zgodnego z przepisami raportowania, najprawdopodobniej nie będą mogły świadczyć usług inwestycyjnych.

Jak uzyskać numer LEI dla trustu?

Trusty są odpowiedzialne za uzyskanie własnego numeru LEI i odnowienie go w razie potrzeby. Czy jesteś w potrzebie LEI dla zaufania? LEI Service może Ci pomóc.

Zajmujemy się procesem aplikacji dla Ciebie - to jest szybkie, łatwe i przystępne. Po złożeniu wniosku wszystko, co musisz zrobić, to czekać. W ciągu 10 minut do 48 godzin otrzymasz swój kod LEI.

W LEI Service oferujemy najniższą cenę rejestracji LEI w Polsce. Nasze usługi obejmują obsługę klienta w języku angielskim oraz bezpłatną pomoc telefoniczną i e-mailową. Możesz zobaczyć nasze ceny LEI tutaj.

Nie masz numeru rejestracyjnego dla swojego funduszu powierniczego? Nie martw się. Serwis LEI może nadal pomóc Ci uzyskać LEI dla trustu, organizacji charytatywnej lub innego podmiotu, który nie ma numeru rejestracyjnego. Wystarczy skontaktować się z nami na info@leiservice.com , aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak możemy pomóc w aplikacji LEI.

Oferujemy również odnowienie numeru LEI, więc nie musisz się martwić o wygaśnięcie LEI. Nasza cena za odnowienie LEI jest ceną za nowy kod LEI. Można również wybrać jeden z naszych wieloletnich planów odnowienia, które pozwalają nam automatycznie odnowić LEI rejestracji dla Ciebie. Z naszych planów odnowienia również zaoszczędzić pieniądze na subskrypcji, dzięki czemu nasze niskie stawki jeszcze bardziej przystępne.

Kliknij tutaj, żeby zobaczyć nasze stawki odnawiania LEI.

Czy masz LEI dla trustu, który jest zarejestrowany u innego usługodawcy? Serwis LEI oferuje transfer i odnawianie LEI. Jeśli chcesz korzystać z Serwisu LEI niskie ceny zarządzania i doskonałą obsługę klienta można przenieść LEI do naszego LEI organizacji wydającej. To pozwala nam zarządzać LEI dla Ciebie.

Transfer i odnowienie nic Cię nie kosztuje, a Twój kod LEI nie ulegnie żadnym zmianom, gdy wybierzesz tę usługę. Transfer LEI jest czysto administracyjnym procesem, którym zajmujemy się dla Ciebie. Dopóki LEI został przeniesiony nie będziemy w stanie odnowić swoją rejestrację LEI.

back to top